Materiály

Používáme vždy nejnovější, zdravotně nezávadné materiály a technologie.Vinylové Podlahy

Oživte svůj dům s přírodním vzhledem a charakteristickým teplem vinylových podlah


Vinylové Podlahy

Laminátové podlahy

Díky naší široké nabídce laminátových podlah Quick-Step můžete vytvořit opravdu mimořádný domov. A při spojení laminátu s podlahovým vytápěním také velmi pohodlný. Za dokonalou kvalitou našich výrobků stojí desítky let zkušeností s výrobou podlah, se kterými udáváme nové trendy.


Kompletní sortiment laminátových podlah

Dřevěné podlahy

Toužíte po útulném a autentickém interiéru? Nic se nevyrovná přírodní kráse pravého dřeva, zejména ve spojení s pohodlím, které přináší podlahové vytápění. Dřevěné podlahy Quick-Step ladí s každým stylem a budou vás těšit po celý život.


Stáhnout katalog

Koberce a Kobercové čtverce

Koberce jsou stále oblíbenou podlahovou krytinou a to jak v bytovém sektoru, nebo komerčním. Pro bytové koberce v aktuální kolekci nás musíte navštívit na showroomu, kde Vám nabídneme krásné koberce v metráži ve všech dostupných šířkách.


Vyberte si z kolekce koberců a kobercových čtverců

Čistící zóny

První kroky pro ochranu vaší budovy Naše vstupní podlahové systémy Coral zastaví až 95% vnesených nečistot a vlhkosti a prodlouží tak životnost vašich podlah, stejně jako výrazně sníží náklady na čištění a riziko možného uklouznutí. S téměř 50 lety zkušeností vám textilní čisticí rohože Coral nabízí nejlepší řešení čisticích rohoží pro vaše vstupní prostory.


Vaši správnou zónu si vyberte zde

PVC a Linoleum

Heterogenní a homogenní PVC pro bytovou a komerční oblast.


Heterogenní vinyly

Flotex ® - Sametový vinyl

Unikátní omyvatelná vinylová podlaha s textilním povrchem. Flotex získal svůj název sametový vinyl díky svému sametovému vzhledu. Flotex je příjemnou, praktickou, na omak teplou a hygienickou podlahovou krytinou vhodnou pro bytovou i komerční zátěž - třída zátěže 33. Sametový vinyl Flotex® je z výroby opatřen přípravkem Sanitized®, který zajišťuje trvalou ochranu proti mikroorganizmům, včetně bakterií MRSA a E.coli a zabraňuje vývoji a šíření roztočů v domácím prachu.


Odkaz na plánovač podlah FLOTEX

Při výběru Vaší podlahy se vždy informujte, zda neobsahuje žádné ŠKODLIVÉ LÁTKY
Vždy zkontrolujte, jestli mají materiály ty správné certifikáty!

Námi dodávané podlahové krytiny jsou té nejvyšší kvality, vždy zdravotně nezávadné a bez nebezpečných chemikálií !