Pár slov o naší společnostiJsme firma nabízející komplexní řešení pro vaší podlahu v bytovém interiéru, komerčním a veřejném sektoru.
V naší nabídce naleznete veškeré druhy podlahových krytin jako jsou koberce FINDEISEN, DESSO, WORVERK, kobercové čtverce DESSO, HEUGA, FORBO Tessera, vinylové podlahy EXPONA, PROJECT FLOORS, LIVYN, Conceptline, Projectline, FLEX vinyl, APLHA vinyl, plovoucí podlahy dřevěné ADMONTER, QUICK STEP, laminatové QUICK STEP a vinylové EXPONA Domestic click, ECOLINE a PROLINE, objektové PVC FORBO, TARKETT, DUNLOPLAN, OBJECTFLOOR, bytové PVC, korkové podlahy a čistící zóny FORBO CORAL.

Zkušenosti a servis, které vám nabízíme můžete využít ať při projektování a přípravě podlah pro váš komfort doma, či pro reprezentaci vašich komerčních prostor.
S týmem až 15ti profesionálních podlahářů jsme schopni zrealizovat prakticky jakoukoli zakázku.

Spolu s řadou podkladových systémů, lepidel a prostředků k ošetření podlahových krytin které nabízíme, můžeme opravdu říct - máme KOMPLETNÍ řešení pro každý projekt, příčemž zaručujeme kvalitu nabízených krytin a zodpovědný přístup k zákazníkovi nejen v Olomouci.

Svěřte se lidem, kteří Vám sdělí 100% informací nejen ke krytinám, ale k samotné užitné hodnotě pro Vás do budoucna. Správný výběr podlahy Vám ušetří hlavně starosti.

Nabízené služby


Špičková kvalita

Náš tým vyškolených pracovníků, spolu s použitím těch nejlepších materiálů, Vám zaručí vždy špičkovou kvalitu odvedené práce.

Moderní materiály

Pracujeme pouze se spolehlivými dodavateli s léty prověřenou kvalitou. Vždy zdravotně nezávadné s příslušnými certifikáty.

Příznivá cena

Nechte to na nás. Vše si spočítáme a naceníme, takže nevyhodíte zbytečné peníze na přebytečný materiál.

Jedinečný design

Používáme pouze podlahy špičkových výrobců, kteří zaručují jedinečný a moderní design, který udělá z Vaší podlahy něco vyjímečného.

Na nás se můžete spolehnout

Jiří Šimara

Rád bych zmínil, že máme vlastní výrobu schodů z vinylových podlah, kdy jsme schopni zákazníkovi vyrobit schodiště přesně dle jeho požadavků a docílit tak identického designu podlahy a schodiště v interiéru. K finálnímu dokončení kompletního interiéru vyrábíme i soklové lišty ze stejného vinylu jako na podlaze. Díky vlastní výrobě v Olomouci jsme schopni reagovat velmi rychle s dodávkou a tím pro Vás zajistit dokončení dle Vašich požadavků.
Pokud máte jakýkoli problém, nebo jen dotaz... kdykoli se na mne obraťte.